Actuele contactinformatie

Hier vindt u de contactgegevens van team inkoop, de betrokken contactpersonen van de segmenten,  de toegang-, financiële en beleidsmedewerkers van alle 16 Zuid-Limburgse gemeenten.

Regio-coördinatie en ondersteuning

  • Regiocoördinator Jeugdhulp Zuid-Limburg: Suzan Rosenke, suzan.rosenke [at] maastricht.nl
  • Regio-ondersteuner: Nicole Sleebe, nicole.sleebe [at] maastricht.nl
  • Coördinator inkoop: Frans Moursmans,  frans.mourmans [at] maastricht.nl
  • Inkoop-ondersteuner: (Volgt)

Contactgegevens Werkgroepen

  • Werkgroep Clientparticipatie: Joyce Lenssen, joyce.lenssen [at] sittard-geleen.nl
  • Werkgroep Gedwongen kader: René Sterk, r.sterk [at] heerlen.nl
  • Werkgroep Doelgroeparrangementen : Shannon Houben, shannon.houben [at] beekdaelen.nl (shannon[dot]houben[at]beekdaelen[dot]nl)

Contactgegevens Expertteam

  • Voorzitter: Leo Raets, leo.raets [at] kerkrade.nl
  • Secretariaat: Nicole Sleebe, nicole.sleebe [at] maastricht.nl
  • Aanmeldingen via: expertteam [at] jeugdhulpzuidlimburg.nl (expertteam[at]jeugdhulpzuidlimburg[dot]nl)

Inkoopteam Sociaal Domein

Vragen over declaraties kunt u mailen naar declaratiessd [at] maastricht.nl (declaratiessd[at]maastricht[dot]nl)
Overige vragen kunt u mailen naar inkoopteamSD [at] maastricht.nl (inkoopteamSD[at]maastricht[dot]nl)

Inkoopteam Sociaal Domein is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur via het algemene nummer 043 – 350 40 80.

Contactgegevens Gesloten en Intensief Klinische Jeugdhulp (GIKJ)

  • Centraal aanspreekpunt/contractmanager GIKJ: Regina Dooren,   inkoopteamSD [at] maastricht.nl
  • Beleidsmedewerker GIKJ: Leo Raets, leo.raets [at] kerkrade.nl
  • Financieel adviseur GIKJ: Patrick Heuts, patrick.heuts [at] maastricht.nl & Bianca Bolognese, bianca.bolognese [at] sittard-geleen.nl
  • Toegangsmedewerker GIKJ: Tamara Püschel, t.puschel [at] heerlen.nl, Charlotte Wolfs, Charlotte.Wolfs [at] maastricht.nl
  • Transformatiemanager contractpartij GIKJ: Bianca Vaessen, BVaessen [at] koraal.nl, telefoonnummer:  06-23672771
  • Aanmelding jeugdige via: gikj [at] koraal.nl (gikj[at]koraal[dot]nl)

 

Contactgegevens Gecertificeerde Instellingen (GI)

  • Centraal aanspreekpunt/contractmanager GI: Patrick van Emden, inkoopSD [at] maastricht.nl
  • Beleidsmedewerker GI: Rene Sterk,  r.sterk [at] heerlen.nl
  • Financieel adviseur GI: (volgt)
  • Toegangsmedewerker GI: Chantal Karssemakers, Chantal.Karssemakers [at] gemeentebeek.nl 

Contactgegevens Wonen

  • Centraal aanspreekpunt/Contractmanager Wonen: Bjorn Brouwer & Birgit Daemen,  inkoopteamSD [at] maastricht.nl
  • Beleidsmedewerker Wonen: Stef van Ool, Stef.van.Ool [at] maastricht.nl & Joyce Lenssen, joyce.lenssen [at] sittard-geleen.nl
  • Financieel adviseur Wonen: Dionne Horbach, Dionne.Horbach [at] maastricht.nl
  • Toegangsmedewerker Wonen: Charlotte Wolfs, Charlotte.Wolfs [at] maastricht.nl & Chantal Karssemakers Chantal.Karssemakers [at] gemeentebeek.nl

Contactgegevens (schaars) Ambulant

  • Centraal aanspreekpunt/contractmanager (schaars) ambulant: Serena Offermans,  transformatie.jeugdhulpZL [at] maastricht.nl (transformatie[dot]jeugdhulpZL[at]maastricht[dot]nl)
  • Beleidsmedewerker (schaars) ambulant: Danielle Kleinen,  daniellekleijnen [at] eijsden-margraten.nl & Leo Raets, leo.raets [at] kerkrade.nl
  • Financieel adviseur (schaars) ambulant: Patrick Heuts, patrick.heuts [at] maastricht.nl & Bianca Bolognese, bianca.bolognese [at] sittard-geleen.nl
  • Toegangsmedewerker (schaars) ambulant: Chantalle Vandewall,  Chantalle.Vandewall [at] maastricht.nl & Vincent Franssen, Vincent.Franssen [at] maastricht.nl

Contactgegevens Crisis

  • Centraal aanspreekpunt/contractmanager crisis:  Patrick van Emden & Birgit Daemen, inkoopteamSD [at] maastricht.nl
  • Beleidsmedewerker crisis: Marie-Jose Smeets, mariejose.Smeets [at] maastricht.nl & Eline Verstegen, e.verstegen [at] heerlen.nl
  • Financieel adviseur crisis: Dionne Horbach, Dionne.Horbach [at] maastricht.nl
  • Toegangsmedewerker crisis: Jeannie Janssen, Jeannie.Janssen [at] maastricht.nl

Contactgegevens van de 16 samenwerkende gemeenten

  • Gemeente Team e-mailadres telefoon
    Beek Team Jeugd jeugd [at] gemeentebeek.nl (jeugd[at]gemeentebeek[dot]nl) 046-4389222

    Beekdaelen

    Afdeling Sociaal

    Sociaal [at] beekdaelen.nl (Sociaal[at]beekdaelen[dot]nl)         

    088-4502000

    Brunssum 

    Team Jeugd

    toegangjeugd [at] brunssum.nl (toegangjeugd[at]brunssum[dot]nl) 

    045-5278430

    Eijsden-Margaten 

    Sociaal Team 

    sociaalteam [at] eijsden-Margraten.nl (sociaalteam[at]eijsden-Margraten[dot]nl) 

    043-4588488

    Gulpen-Wittem

    Team Jeugd

    teamjeugd [at] gulpen-wittem.nl (teamjeugd[at]gulpen-wittem[dot]nl)

    14043

    Heerlen 

    Sociaal Buurtteam

    sociaalportaal [at] heerlen.nl (sociaalportaal[at]heerlen[dot]nl)   

    045-5604004

    Kerkrade  

    Team Jeugdhulp

    jeugdhulp [at] kerkrade.nl (jeugdhulp[at]kerkrade[dot]nl)

    14045

     

    Plannen Van Aanpak
      (Behorende 315)

    gemeentehuis [at] kerkrade.nl (gemeentehuis[at]kerkrade[dot]nl) 

    14045

     

    Zorgadministratie Jeugdhulp

    zorgadministratie [at] kerkrade.nl (zorgadministratie[at]kerkrade[dot]nl)

    14045

    Landgraaf

    Team Jeugd

    jeugdhulp [at] landgraaf.nl (jeugdhulp[at]landgraaf[dot]nl)

    14045

    Maastricht

    Team Jeugd Maastricht & Valkenburg

    jeugd [at] maastricht.nl (jeugd[at]maastricht[dot]nl)

    14043

     

    Administratie - 1G1P1R Maastricht & Valkenburg

    admjeugd [at] maastricht.nl (admjeugd[at]maastricht[dot]nl)

    14043

    Meerssen

    Sociaal team

    sociaalteam [at] meerssen.nl (sociaalteam[at]meerssen[dot]nl)

    14043

    Simpelveld

    Jeugd En Gezin

    jeugdengezin [at] simpelveld.nl (jeugdengezin[at]simpelveld[dot]nl)

    045-5448383

    Sittard-Geleen

    Team Jeugd

    jeugd [at] sittard-geleen.nl (jeugd[at]sittard-geleen[dot]nl)

    046-4777492

    Stein

    Team Jeugd

    jeugd [at] gemeentestein.nl (jeugd[at]gemeentestein[dot]nl)

    046-4359393

    Vaals Team Jeugd wijvaals [at] vaals.nl (wijvaals[at]vaals[dot]nl) 043-3068568
    Valkenburg a/d Geul Team Jeugd Maastricht & Valkenburg jeugd [at] maastricht.nl (jeugd[at]maastricht[dot]nl)  14043
  • Gemeente Naam  e-mailadres
    Beek Ruud Hupperetz ruud.hupperetz [at] gemeentebeek.nl
      Laura Haagmans laura.haagmans [at] gemeentebeek.nl
    Beekdaelen Shannon Houben shannon.houben [at] beekdaelen.nl
    Brunssum Daphne Boer daphne.boer [at] brunssum.nl
    Eijsden-Margraten Danielle Kleijnen Daniellekleijnen [at] eijsden-margraten.nl
    Gulpen-Wittem Hanneke Gilissen Hanneke.Gilissen [at] Gulpen-Wittem.nl
    Heerlen René Sterk r.sterk [at] heerlen.nl
      Eline Verstegen e.verstegen [at] heerlen.nl
    Kerkrade Jef Schillings jef.schillings [at] kerkrade.nl
      Leo Raets leo.raets [at] kerkrade.nl
    Maastricht Marie-Jose Smeets marie-jose.smeets [at] maastricht.nl
    Landgraaf Ivonne De Jel ivonne.de.jel [at] landgraaf.nl
    Meerssen Pauline Evers pauline.evers [at] meerssen.nl
    Simpelveld Eline Willems e.willems [at] simpelveld.nl
    Sittard-Geleen Joyce Lenssen joyce.lenssen [at] sittard-geleen.nl
    Stein Sandra Raaymakers Sandra.Raaymakers [at] gemeentestein.nl
    Vaals Benigna Deiana b.deiana [at] vaals.nl
    Valkenburg Diana Velthorst d.velthorst [at] valkenburg.nl
    Voerendaal Martijn Geuskens martijn.geuskens [at] voerendaal.nl
  • Naam          E-mailadres                 Gemeente
    Petra Dirix-Knops petra.dirix-knops [at] gemeentebeek.nl (petra[dot]dirix-knops[at]gemeentebeek[dot]nl) Beek
    Ruud Hupperetz Ruud.Hupperetz [at] gemeentebeek.nl (Ruud[dot]Hupperetz[at]gemeentebeek[dot]nl) Beek
    Nadine Landman n.landman [at] beekdaelen.nl (n[dot]landman[at]beekdaelen[dot]nl) Beekdaelen
    Marco Akkermans marco.akkermans [at] brunssum.nl (marco[dot]akkermans[at]brunssum[dot]nl) Brunssum
    Céline Haesen CelineHaesenReintjens [at] eijsden-margraten.nl (CelineHaesenReintjens[at]eijsden-margraten[dot]nl) Eijsden-Margraten
    Astrid Hendrikx ralph.joosten [at] gulpen-wittem.nl (Astrid[dot]Hendrikx[at]gulpen-wittem[dot]nl) Gulpen-Wittem
    Jeroen Bos j.bos [at] heerlen.nl (j[dot]bos[at]heerlen[dot]nl) Heerlen
    Esmie Servats esmie.sevarts [at] kerkrade.nl (esmie[dot]sevarts[at]kerkrade[dot]nl) Kerkrade
    Margriet Theunissen margriet.theunissen [at] landgraaf.nl (margriet[dot]theunissen[at]landgraaf[dot]nl) Landgraaf
    Jamal Bendihaj Jamal.Bendihaj [at] maastricht.nl (Jamal[dot]Bendihaj[at]maastricht[dot]nl) Maastricht
    Roland Herben Roland.Herben [at] maastricht.nl (Roland[dot]Herben[at]maastricht[dot]nl) Maastricht
    Joost Eggen Joost.Eggen [at] meerssen.nl (Joost[dot]Eggen[at]meerssen[dot]nl) Meersen
    Paul Habets P.Habets [at] simpelveld.nl (P[dot]Habets[at]simpelveld[dot]nl) Simpelveld
    Bianca Bolognese bianca.bolognese [at] sittard-geleen.nl (bianca[dot]bolognese[at]sittard-geleen[dot]nl) Sittard-Geleen
    Dory-Anne Aarts Dory-Anne.Aarts [at] gemeentestein.nl (Dory-Anne[dot]Aarts[at]gemeentestein[dot]nl) Stein
    Remco Smeets remco.smeets [at] vaals.nl (remco[dot]smeets[at]vaals[dot]nl) Vaals
    Ferdi Geurts F.Geurts [at] Valkenburg.nl (F[dot]Geurts[at]Valkenburg[dot]nl) Valkenburg aan de Geul
    Martijn Geuskens martijn.geuskens [at] voerendaal.nl (martijn[dot]geuskens[at]voerendaal[dot]nl) Voerendaal

Klachten

Werkt u voor een gemeente of een zorgaanbieder of heeft u klachten over de dienstverlening van het Inkoopteam Sociaal Domein Zuid-Limburg: